Crea sito
Home / LOKALNE VESTI / Odmrznuta imovina pokojnog Slobodana Miloševića

Odmrznuta imovina pokojnog Slobodana Miloševića

Maja Kocijančič, portparolka Ketrin Ešton, odbila je da komentariše medijske izveštaje da je Eštonova odlučila da odmrzne imovinu pokojnog Slobodana Miloševića.

„Evropske sankcije se konstantno revidiraju”, rekla je portparolka za Tanjug i dodala da je to sve što ima da kaže. List “Kurir” je u današnjem broju objavio da je Eštonova donela odluku da se odmrzne imovina Slobodana i Marka Miloševića, Mire Marković, Milana Milutinovića i mnogih drugih funkcionera iz bivšeg režima.

Njihova imovina bila je zamrznuta kao deo međunarodnih sankcija koje su uvedene devedesetih godina, a njima je bio zabranjen ulazak u zemlje EU. Milošević je 2004. preminuo u Hagu.  Tanjugu je nezvanično rečeno da je informacija “Kurira” tačna i da u Evropskoj komisiji ispituju kako je do nje došlo.

TPKNEWS

 

About TPKNEWS

Profile photo of TPKNEWS
Najnovine vesti, informacije,najave događaja iz Braničevskog okruga,Srbije i Sveta. E-mail [email protected]
Скочи на траку са алаткама