Crea sito
Home / LOKALNA HRONIKA / Kašikara bačena u dvorište vlasnika „Panefina“

Kašikara bačena u dvorište vlasnika „Panefina“

Rano jutros u Požarevcu, kako navodi Tanjug, u dvorište porodične kućeŽivojina Karadžića, vlasnika „Panefina“ i zeta bivšeg direktora „Bambija“, Petra Tutavca, bačena je kašikara. Eksplozijom ove ručne bombe, u ulici Danila Kiša 10, ostećena su tri automobila i susedna zgrada.

Kako je rekla portparolka Policijske uprave u Požarevcu, Jasmina Tišma, u eksploziji nije bilo povređenih, ali su u dvorištu oštećena vozila „tojota jaris“, „tojota auris“ i „ševrolet epika“, dok su popucala stakla u prizemlju objekta i balkonska vrata u susednoj kući.

Uviđaj su izvršili policija i tužilac Osnovnog javnog tužilaštva, koji je rekao da je ovo krivično delo izazivanje opšte opasnosti, istakla je Tišma navodeći da policija radi na identifikaciji izvršioca.

About TPKNEWS

Profile photo of TPKNEWS
Najnovine vesti, informacije,najave događaja iz Braničevskog okruga,Srbije i Sveta. E-mail [email protected]
Скочи на траку са алаткама